Wyszukaj mieszkanie w Rzeszowie
Szukaj mieszkania
Lokalizacja
Lokalizacje
Pokoje
Pokoje
Powierzchnia
Powierzchnia m2
-
20-40
40-60
60-80
80-150
Dodatkowe zalety
Dodatkowe zalety

Mieszkania

Sortuj wg:
Pokaż: elementów

Mieszkanie 83.61 m2

budynek P11
Mieszkanie 83.61 m2
Termin oddania
Sierpień 2026
Ilość pokoi
4
Cena lokalu
719 000 zł
Cena lokalu / m2
8 599 zł
Przypisane dodatki:
miejsce postojowe w garażu z boksem nr 14 - 52 800 zł
Cena łączna
771 800 zł

Mieszkanie 41.68 m2

budynek P11
Mieszkanie 41.68 m2
Termin oddania
Sierpień 2026
Ilość pokoi
2
Cena lokalu
446 000 zł
Cena lokalu / m2
10 701 zł
Przypisane dodatki:
parking na zewnątrz budynku nr 109 - 18 500 zł
Cena łączna
464 500 zł

Mieszkanie 68.58 m2

budynek P11
Mieszkanie 68.58 m2
Termin oddania
Sierpień 2026
Ilość pokoi
4
Cena lokalu
658 400 zł
Cena lokalu / m2
9 600 zł
Przypisane dodatki:
miejsce postojowe w garażu z boksem nr 62 - 54 800 zł
Cena łączna
713 200 zł

Mieszkanie 46.51 m2

budynek P11
Mieszkanie 46.51 m2
Termin oddania
Sierpień 2026
Ilość pokoi
2
Cena lokalu
507 000 zł
Cena lokalu / m2
10 901 zł
Przypisane dodatki:
parking na zewnątrz budynku nr 65 - 18 500 zł
Cena łączna
525 500 zł

Mieszkanie 46.56 m2

budynek P11
Mieszkanie 46.56 m2
Termin oddania
Sierpień 2026
Ilość pokoi
2
Cena lokalu
507 500 zł
Cena lokalu / m2
10 900 zł
Przypisane dodatki:
parking na zewnątrz budynku nr 66 - 18 500 zł
Cena łączna
526 000 zł

Mieszkanie 71.44 m2

budynek P11
Mieszkanie 71.44 m2
Termin oddania
Sierpień 2026
Ilość pokoi
4
Cena lokalu
671 100 zł
Cena lokalu / m2
9 394 zł
Przypisane dodatki:
miejsce postojowe w garażu z boksem nr 65 - 53 800 zł
Cena łączna
724 900 zł

Mieszkanie 68.75 m2

budynek P12
Mieszkanie 68.75 m2
Termin oddania
Sierpień 2026
Ilość pokoi
4
Cena lokalu
653 100 zł
Cena lokalu / m2
9 500 zł
Przypisane dodatki:
komórka lokatorska nr 18 - 12 000 zł
miejsce postojowe w garażu nr 21 - 42 900 zł
parking na zewnątrz budynku nr 176 - 11 000 zł
Cena łączna
719 000 zł

Mieszkanie 41.91 m2

budynek P12
Mieszkanie 41.91 m2
Termin oddania
Sierpień 2026
Ilość pokoi
2
Cena lokalu
473 600 zł
Cena lokalu / m2
11 300 zł
Przypisane dodatki:
parking na zewnątrz budynku nr 113 - 18 500 zł
Cena łączna
492 100 zł

Mieszkanie 37.95 m2

budynek P12
Mieszkanie 37.95 m2
Termin oddania
Sierpień 2026
Ilość pokoi
2
Cena lokalu
428 800 zł
Cena lokalu / m2
11 299 zł
Przypisane dodatki:
miejsce postojowe w garażu na rower nr 5 - 5 500 zł
Cena łączna
434 300 zł

Mieszkanie 56.10 m2

budynek P12
Mieszkanie 56.10 m2
Termin oddania
Sierpień 2026
Ilość pokoi
3
Cena lokalu
594 700 zł
Cena lokalu / m2
10 601 zł
Przypisane dodatki:
parking na zewnątrz budynku nr 114 - 18 500 zł
Cena łączna
613 200 zł
1 2 3 4 5 6 7 8

Znajdziemy Ci wymarzone mieszkanie. Skontaktuj się z nami!