Wyszukaj mieszkanie w Rzeszowie
Szukaj mieszkania
Lokalizacja
Lokalizacje
Pokoje
Pokoje
Powierzchnia
Powierzchnia m2
-
20-40
40-60
60-80
80-150
Dodatkowe zalety
Dodatkowe zalety

Mieszkania

Sortuj wg:
Pokaż: elementów

Mieszkanie 68.86 m2

budynek P8
Mieszkanie 68.86 m2
Termin oddania
Kwiecień 2026
Ilość pokoi
4
Cena lokalu
593 000 zł
Cena lokalu / m2
8 612 zł
Przypisane dodatki:
miejsce postojowe w garażu nr 23 - 39 500 zł
Cena łączna
632 500 zł

Mieszkanie 58.67 m2

budynek P8
Mieszkanie 58.67 m2
Termin oddania
Kwiecień 2026
Ilość pokoi
3
Cena lokalu
561 000 zł
Cena lokalu / m2
9 562 zł
Przypisane dodatki:
miejsce postojowe w garażu nr 63 - 39 500 zł
Cena łączna
600 500 zł

Mieszkanie 69.77 m2

budynek P8
Mieszkanie 69.77 m2
Termin oddania
Kwiecień 2026
Ilość pokoi
4
Cena lokalu
598 000 zł
Cena lokalu / m2
8 571 zł
Przypisane dodatki:
miejsce postojowe w garażu nr 17 - 39 000 zł
Wykończenie:
216 500 zł
Cena łączna
853 500 zł

Mieszkanie 69.79 m2

budynek P8
Mieszkanie 69.79 m2
Termin oddania
Kwiecień 2026
Ilość pokoi
4
Cena lokalu
598 000 zł
Cena lokalu / m2
8 569 zł
Przypisane dodatki:
miejsce postojowe w garażu nr 11 - 39 000 zł
Cena łączna
637 000 zł

Mieszkanie 67.90 m2

budynek P8
Mieszkanie 67.90 m2
Termin oddania
Kwiecień 2026
Ilość pokoi
4
Cena lokalu
582 000 zł
Cena lokalu / m2
8 571 zł
Przypisane dodatki:
miejsce postojowe w garażu nr 37 - 41 000 zł
Cena łączna
623 000 zł

Mieszkanie 51.58 m2

budynek P8
Mieszkanie 51.58 m2
Termin oddania
Kwiecień 2026
Ilość pokoi
3
Cena lokalu
515 000 zł
Cena lokalu / m2
9 984 zł
Przypisane dodatki:
miejsce postojowe w garażu nr 25 - 39 000 zł
Cena łączna
554 000 zł

Mieszkanie 70.78 m2

budynek P8
Mieszkanie 70.78 m2
Termin oddania
Kwiecień 2026
Ilość pokoi
4
Cena lokalu
607 000 zł
Cena lokalu / m2
8 576 zł
Przypisane dodatki:
miejsce postojowe w garażu z boksem nr 15 - 49 500 zł
Cena łączna
656 500 zł

Mieszkanie 59.34 m2

budynek P8
Mieszkanie 59.34 m2
Termin oddania
Kwiecień 2026
Ilość pokoi
3
Cena lokalu
567 000 zł
Cena lokalu / m2
9 555 zł
Przypisane dodatki:
miejsce postojowe w garażu nr 34 - 39 000 zł
Cena łączna
606 000 zł

Mieszkanie 48.07 m2

budynek P8
Mieszkanie 48.07 m2
Termin oddania
Kwiecień 2026
Ilość pokoi
3
Cena lokalu
482 000 zł
Cena lokalu / m2
10 027 zł

Mieszkanie 83.75 m2

budynek P8
Mieszkanie 83.75 m2
Termin oddania
Kwiecień 2026
Ilość pokoi
4
Cena lokalu
699 000 zł
Cena lokalu / m2
8 346 zł
Przypisane dodatki:
miejsce postojowe w garażu z boksem nr 57 - 49 500 zł
Cena łączna
748 500 zł
1 2 3 4 5 6 7 8

Znajdziemy Ci wymarzone mieszkanie. Skontaktuj się z nami!