Wyszukaj mieszkanie w Rzeszowie
Szukaj mieszkania
Lokalizacja
Lokalizacje
Pokoje
Pokoje
Powierzchnia
Powierzchnia m2
-
20-40
40-60
60-80
80-150
Dodatkowe zalety
Dodatkowe zalety

Mieszkania

Sortuj wg:
Pokaż: elementów

Mieszkanie 58.42 m2

budynek P11
Mieszkanie 58.42 m2
Termin oddania
Sierpień 2026
Ilość pokoi
3
Cena lokalu
613 400 zł
Cena lokalu / m2
10 500 zł
Przypisane dodatki:
miejsce postojowe w garażu z boksem nr 67 - 53 800 zł
Cena łączna
667 200 zł

Mieszkanie 37.95 m2

budynek P11
Mieszkanie 37.95 m2
Termin oddania
Sierpień 2026
Ilość pokoi
2
Cena lokalu
428 800 zł
Cena lokalu / m2
11 299 zł
Przypisane dodatki:
miejsce postojowe w garażu na rower nr 3a - 5 000 zł
Cena łączna
433 800 zł

Mieszkanie 69.74 m2

budynek P11
Mieszkanie 69.74 m2
Termin oddania
Sierpień 2026
Ilość pokoi
4
Cena lokalu
648 600 zł
Cena lokalu / m2
9 300 zł
Przypisane dodatki:
miejsce postojowe w garażu z boksem nr 55 - 52 800 zł
Cena łączna
701 400 zł

Mieszkanie 67.81 m2

budynek P11
Mieszkanie 67.81 m2
Termin oddania
Sierpień 2026
Ilość pokoi
4
Cena lokalu
651 000 zł
Cena lokalu / m2
9 600 zł
Przypisane dodatki:
komórka lokatorska nr 33 - 12 000 zł
miejsce postojowe w garażu nr 17 - 45 000 zł
Cena łączna
708 000 zł

Mieszkanie 51.44 m2

budynek P11
Mieszkanie 51.44 m2
Termin oddania
Sierpień 2026
Ilość pokoi
3
Cena lokalu
560 700 zł
Cena lokalu / m2
10 900 zł
Przypisane dodatki:
komórka lokatorska nr 15 - 13 200 zł
parking na zewnątrz budynku nr 73 - 18 500 zł
Cena łączna
592 400 zł

Mieszkanie 70.66 m2

budynek P11
Mieszkanie 70.66 m2
Termin oddania
Sierpień 2026
Ilość pokoi
4
Cena lokalu
664 200 zł
Cena lokalu / m2
9 400 zł
Przypisane dodatki:
miejsce postojowe w garażu z miejscem na rowery nr 20 - 51 200 zł
Cena łączna
715 400 zł

Mieszkanie 59.19 m2

budynek P11
Mieszkanie 59.19 m2
Termin oddania
Sierpień 2026
Ilość pokoi
3
Cena lokalu
621 500 zł
Cena lokalu / m2
10 500 zł
Przypisane dodatki:
komórka lokatorska nr 21 - 13 800 zł
miejsce postojowe w garażu nr 39 - 43 500 zł
Cena łączna
678 800 zł

Mieszkanie 41.51 m2

budynek P11
Mieszkanie 41.51 m2
Termin oddania
Sierpień 2026
Ilość pokoi
2
Cena lokalu
444 200 zł
Cena lokalu / m2
10 701 zł
Przypisane dodatki:
parking na zewnątrz budynku nr 149 - 11 000 zł
Cena łączna
455 200 zł

Mieszkanie 47.96 m2

budynek P11
Mieszkanie 47.96 m2
Termin oddania
Sierpień 2026
Ilość pokoi
3
Cena lokalu
522 800 zł
Cena lokalu / m2
10 901 zł
Przypisane dodatki:
parking na zewnątrz budynku nr 67 - 18 500 zł
Cena łączna
541 300 zł

Mieszkanie 70.51 m2

budynek P11
Mieszkanie 70.51 m2
Termin oddania
Sierpień 2026
Ilość pokoi
4
Cena lokalu
655 700 zł
Cena lokalu / m2
9 299 zł
Przypisane dodatki:
miejsce postojowe w garażu z boksem nr 63 - 53 800 zł
Cena łączna
709 500 zł
1 2 3 4 5 6 7 8

Znajdziemy Ci wymarzone mieszkanie. Skontaktuj się z nami!