demo

O firmie

DevelopRes - największa firma deweloperska w Rzeszowie i regionie

Od 2006 r. z powodzeniem realizujemy własne projekty deweloperskie - począwszy od pozyskania gruntów, poprzez projektowanie we współpracy z biurami architektonicznymi, budowę, aż po przekazanie mieszkań Klientom i późniejsze nimi zarządzanie.

DevelopRes jest sprawdzoną i wiarygodną spółką. Cechuje nas solidność i terminowość, czym wyróżniamy się na tle innych tego typu firm. Naszym głównym celem jest sprostanie oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów szukajacych swoich wymarzonych mieszkań.

Jesteśmy przedsiębiorstwem opartym w całości na polskim kapitale. Od początku obecności w branży deweloperskiej sprzedaliśmy już ok. 3,6 tys. mieszkań. W 2010r. kapitał zakładowy spółki został podniesiony do poziomu 24 mln zł.

Nasi Klienci mają pewność, że zawsze dotrzymujemy terminów, zapewniamy bezpieczeństwo lokowanych przez nich pieniędzy, stosujemy najnowsze rozwiązania techniczne, oferujemy wysokiej jakości wykonanie, wysoki poziom wykończenia i najwyższy standard obsługi sprzedażowej.

Do Państwa dyspozycji są trzy standardy wykończenia: „deweloperski”, „pod klucz” oraz „mieszkania w pełni umeblowane”.

Obecnie realizujemy mieszkania aż w ośmiu różnorodnych, ale równie atrakcyjnych lokalizacjach w Rzeszowie: Osiedle Zawiszy, SkyRes, Nad Wisłokiem, Urocze Nowe Miasto, Bella Dolina, Paderewskiego Park, Nova Graniczna, Tarasy nad Zalewem.

DevelopRes wybudował również pierwszy i zarazem najnowocześniejszy w mieście i regionie biurowiec SkyRes, który otrzymał międzynarodowy certyfikat LEED Gold za nowatorskie, proekologiczne rozwiązania. W całej Polsce taki certyfikat posiada jedynie 27. budynków.

Nasza spółka kieruje się zasadą odpowiedzialnego biznesu (CSR), dlatego wspieramy działania i aktywność lokalnej społeczności. Od 2012 r. finansujemy Klub Sportowy DevelopRes Rzeszów, który w 2014 r., po zaledwie dwóch latach istnienia, awansował do Orlen Ligi Siatkówki Kobiet. Od tej pory nasz zespół dwukrotnie znalazł sie na III miejscu podium. Sponsorujemy również Stadninę Koni w Leśnej Woli, a tym samym jej zawodników, którzy odnoszą sukcesy w kraju i za granicą.

Developres - mieszkania w Rzeszowie

Jesteśmy solidnym deweloperem realizującym inwestycje mieszkaniowe zgodnie z nowoczesnymi standardami. Oferujemy sprzedaż nowych mieszkań gotowych i wykończonych pod klucz na Osiedlu Zawiszy w Rzeszowie (woj. podkarpackie). Jeśli poszukują Państwo taniego, lecz wygodnego mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji, serdecznie zapraszamy.

Informacje
NIP: 813 34 46 489
REGON: 180108657
KRS: 0000252339 Sąd Rejonowy w Rzeszowie Wydział XII Gospodarczy
KONTO: PEKAO S.A. 54 1240 4751 1111 0000 5514 6258
KAPITAŁ ZAKŁADOWY: 24.534.000.00 PLN