demo

O firmie

Rodzinne przedsiębiorstwo Developres działa na polskim rynku od roku 2006. Działalność naszej spółki oparta jest w całości na polskim kapitale. Podstawowym profilem funkcjonowania firmy jest opracowywanie rozmaitych koncepcji inwestycyjnych z zakresu branży mieszkaniowej. Tworzymy kompleksowo wykończone obiekty wielorodzinne. Nasza współpraca obejmuje zarówno przejmowanie niezbędnych pod realizację projektu obszarów jak także załatwianie wszelkiego typu formalności wymagających ścisłej współpracy z Miejscowym Planem Zagospodarowania Terenu oraz biurem architektonicznym. Załatwiamy pozwolenia na zrealizowanie inwestycji oraz kontrolujemy proces wdrażania koncepcji na każdym jej etapie. Mając na względzie maksymalne sprostanie oczekiwaniom korzystających z naszych usług Klientów, kapitał zakładowy naszej placówki podniesiony został w roku 2010 do poziomu 24 mln zł. Atutem wyróżniającym Developres na tle innych przedsiębiorstw jest przede wszystkim skrupulatność działania, precyzja w technicznym przygotowywaniu inwestycji, bezwzględna niezawodność i sto procent dotrzymywania terminów. Kierujemy się wysokim standardem wykańczania naszych lokali oraz najlepszą jakością surowców z jakich korzystamy. Gwarantujemy bezpieczeństwo środków pieniężnych lokowanych przez naszych Klientów. Stosujemy jedynie niezawodne urządzenia oraz najświeższe rozwiązania techniczne. Realizowane przez nas projekty opieramy zwłaszcza o obowiązujące obecnie trendy budowlane. Do Państwa dyspozycji przygotowujemy cztery standardy wykończeń: "deweloperskie", "economic", „pod klucz” oraz gotowe „do zamieszkania”, które wyposażone są w zabudowaną kuchnię, nowoczesne zestawy meblowe oraz solidny sprzęt RTV i AGD.

Prężny oraz dynamiczny rozkwit przedsiębiorstwa został wyróżniony na prestiżowych Międzynarodowych Targach Rzeszowskich. Dwa lata temu zdobyliśmy również Złoty Medal wiosennej edycji targów budowlanych w kategorii "Nowoczesne rozwiązania architektoniczne na osiedlu Zawiszy". Naszą pracę dostrzegła także Gazeta Codzienna "Nowiny", przyznając nam tytuł: "Lidera regionu 2010" dla najlepszych placówek z rejonu województwa podkarpackiego. Ogromnym sukcesem jest dla nas także godło "Developer Roku 2011" uzyskany w ramach plebiscytu organizowanego przez Gazetę Finansową oraz nagroda I stopnia za obiekt A1 w dziedzinie "Budowa Roku Podkarpacia 2011".

Nasza firma sporą kwotę zysków przeznacza na cel sponsorowania Stadniny Koni w Leśnej Woli oraz wsparcie jej zawodników, którzy osiągają sukcesy w kraju jak i za granicą. Od 2012 roku finansujemy również Klub Sportowy Developres Rzeszów, który awansował do Orlen Ligi siatkówki kobiet już w czerwcu 2014 roku.
 

Developres - mieszkania w Rzeszowie

Jesteśmy solidnym deweloperem realizującym inwestycje mieszkaniowe zgodnie z nowoczesnymi standardami. Oferujemy sprzedaż nowych mieszkań gotowych i wykończonych pod klucz na Osiedlu Zawiszy w Rzeszowie (woj. podkarpackie). Jeśli poszukują Państwo taniego, lecz wygodnego mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji, serdecznie zapraszamy.

Informacje
NIP: 813 34 46 489
REGON: 180108657
KRS: 0000252339 Sąd Rejonowy w Rzeszowie Wydział XII Gospodarczy
KONTO: PEKAO S.A. 54 1240 4751 1111 0000 5514 6258
KAPITAŁ ZAKŁADOWY: 24.534.000.00 PLN