demo

O firmie

DevelopRes - największa firma deweloperska w Rzeszowie i regionie

Od 2006 r. z powodzeniem realizujemy własne projekty deweloperskie - począwszy od pozyskania gruntów, poprzez projektowanie we współpracy z biurami architektonicznymi, budowę, aż po przekazanie mieszkań Klientom i późniejsze zarządzanie nimi.

DevelopRes jest sprawdzoną i wiarygodną spółką. Cechuje nas solidność i terminowość, czym wyróżniamy się na tle innych tego typu firm. Naszym głównym celem jest sprostanie oczekiwaniom Klientów z zadowoleniem korzystających z usług DevelopResu. 

Jesteśmy przedsiębiorstwem opartym w całości na polskim kapitale. Od początku obecności w branży deweloperskiej sprzedaliśmy już ok. 2,5 tys. mieszkań. W 2010r. kapitał zakładowy spółki został podniesiony do poziomu 24 mln zł.

Nasi Klienci mają pewność, że zawsze dotrzymujemy terminów, zapewniamy bezpieczeństwo lokowanych przez nich pieniędzy na swoje mieszkania, stosujemy najnowsze rozwiązania techniczne, ekologiczne surowce, oferujemy precyzyjne wykonanie.

Do Państwa dyspozycji przygotowujemy cztery standardy wykończenia: „deweloperskie”, „economic”, „pod klucz” oraz „gotowe do zamieszkania” – wyposażone w zabudowę kuchenną, nowoczesne zestawy meblowe oraz solidny sprzęt RTV i AGD.

Obecnie budujemy dla Was mieszkania w czterech atrakcyjnych dzielnicach Rzeszowa, czyli: na osiedlu Zawiszy, SkyRes, Nad Wisłokiem oraz Urocze Nowe Miasto. Po koniec 2017r. rozpoczęliśmy inwestycję przy ul. Lubelskiej - osiedle Bella Dolina.

DevelopRes wybudował też w Rzeszowie najnowocześniejszy w mieście i regionie biurowiec SkyRes., który otrzymał międzynarodowy certyfikat LEED Gold za nowatorskie, proekologiczne rozwiązania. W całej Polsce taki certyfikat posiada tylko 27. budynków.

Nasza spółka kieruje się zasadą odpowiedzialnego biznesu (CSR), dlatego wspieramy działania i aktywność lokalnej społeczności. Od 2012r. finansujemy Klub Sportowy DevelopRes Rzeszów, który już w 2014r. awansował do Orlen Ligi siatkówki kobiet. W sezonie 2016/2017 zespół naszych siatkarek zajął w lidze III miejsce. Sponsorujemy też Stadninę Koni w Leśnej Woli, a tym samym zawodników tej stadniny, którzy odnoszą sukcesy w kraju i za granicą.

Developres - mieszkania w Rzeszowie

Jesteśmy solidnym deweloperem realizującym inwestycje mieszkaniowe zgodnie z nowoczesnymi standardami. Oferujemy sprzedaż nowych mieszkań gotowych i wykończonych pod klucz na Osiedlu Zawiszy w Rzeszowie (woj. podkarpackie). Jeśli poszukują Państwo taniego, lecz wygodnego mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji, serdecznie zapraszamy.

Informacje
NIP: 813 34 46 489
REGON: 180108657
KRS: 0000252339 Sąd Rejonowy w Rzeszowie Wydział XII Gospodarczy
KONTO: PEKAO S.A. 54 1240 4751 1111 0000 5514 6258
KAPITAŁ ZAKŁADOWY: 24.534.000.00 PLN