Wyszukaj mieszkanie w Rzeszowie
Szukaj mieszkania
Lokalizacja
Lokalizacje
Pokoje
Pokoje
Powierzchnia
Powierzchnia m2
-
20-40
40-60
60-80
80-150
Dodatkowe zalety
Dodatkowe zalety

Mieszkania

Sortuj wg:
Pokaż: elementów

Mieszkanie 70.91 m2

budynek P8
Mieszkanie 70.91 m2
Termin oddania
Kwiecień 2026
Ilość pokoi
4
Cena lokalu
608 000 zł
Cena lokalu / m2
8 574 zł
Przypisane dodatki:
miejsce postojowe w garażu z boksem nr 59 - 46 500 zł
Cena łączna
654 500 zł

Mieszkanie 68.85 m2

budynek P8
Mieszkanie 68.85 m2
Termin oddania
Kwiecień 2026
Ilość pokoi
4
Cena lokalu
590 000 zł
Cena lokalu / m2
8 569 zł
Przypisane dodatki:
miejsce postojowe w garażu nr 35 - 39 000 zł
Cena łączna
629 000 zł

Mieszkanie 71.82 m2

budynek P8
Mieszkanie 71.82 m2
Termin oddania
Kwiecień 2026
Ilość pokoi
4
Cena lokalu
616 000 zł
Cena lokalu / m2
8 577 zł
Przypisane dodatki:
miejsce postojowe w garażu z boksem nr 60 - 46 500 zł
Cena łączna
662 500 zł

Mieszkanie 68.69 m2

budynek P9
Mieszkanie 68.69 m2
Termin oddania
Kwiecień 2026
Ilość pokoi
4
Cena lokalu
591 800 zł
Cena lokalu / m2
8 616 zł
Przypisane dodatki:
miejsce postojowe w garażu nr 50 - 49 500 zł
Cena łączna
641 300 zł

Mieszkanie 58.49 m2

budynek P9
Mieszkanie 58.49 m2
Termin oddania
Kwiecień 2026
Ilość pokoi
3
Cena lokalu
559 000 zł
Cena lokalu / m2
9 557 zł
Przypisane dodatki:
miejsce postojowe w garażu nr 26 - 39 000 zł
Cena łączna
598 000 zł

Mieszkanie 38.04 m2

budynek P9
Mieszkanie 38.04 m2
Termin oddania
Kwiecień 2026
Ilość pokoi
2
Cena lokalu
430 000 zł
Cena lokalu / m2
11 304 zł
Przypisane dodatki:
miejsce postojowe w garażu na rower nr 1 - 5 000 zł
Cena łączna
435 000 zł

Mieszkanie 69.69 m2

budynek P9
Mieszkanie 69.69 m2
Termin oddania
Kwiecień 2026
Ilość pokoi
4
Cena lokalu
597 500 zł
Cena lokalu / m2
8 574 zł
Przypisane dodatki:
miejsce postojowe w garażu z boksem nr 55 - 46 500 zł
Cena łączna
644 000 zł

Mieszkanie 67.94 m2

budynek P9
Mieszkanie 67.94 m2
Termin oddania
Kwiecień 2026
Ilość pokoi
4
Cena lokalu
583 000 zł
Cena lokalu / m2
8 581 zł
Przypisane dodatki:
miejsce postojowe w garażu nr 15 - 41 000 zł
Wykończenie:
233 500 zł
Cena łączna
857 500 zł

Mieszkanie 51.64 m2

budynek P9
Mieszkanie 51.64 m2
Termin oddania
Kwiecień 2026
Ilość pokoi
3
Cena lokalu
516 000 zł
Cena lokalu / m2
9 992 zł
Przypisane dodatki:
miejsce postojowe w garażu nr 45 - 39 000 zł
Cena łączna
555 000 zł

Mieszkanie 70.66 m2

budynek P9
Mieszkanie 70.66 m2
Termin oddania
Kwiecień 2026
Ilość pokoi
4
Cena lokalu
605 400 zł
Cena lokalu / m2
8 568 zł
Przypisane dodatki:
miejsce postojowe w garażu z miejscem na rowery nr 18 - 46 500 zł
Cena łączna
651 900 zł
1 2 3 4 5 6 7 8

Znajdziemy Ci wymarzone mieszkanie. Skontaktuj się z nami!