Szukaj mieszkania
Lokalizacja
Lokalizacje
Pokoje
Pokoje
Powierzchnia
Powierzchnia m2
-
20-40
40-60
60-80
80-150
Dodatkowe zalety
Dodatkowe zalety

Szara sypialnia – piękna, ale czy dla każdego?

Szara sypialnia – piękna, ale czy dla każdego?

Moda jest cenna, ponieważ inspiruje i pozwala odkryć dla siebie różne wartościowe propozycje. Gdyby nie ona, na wiele pomysłów można by nawet nie wpaść, a co dopiero poważnie się nad nimi zastanawiać. Dzięki modzie wiele osób odkryło, że szare wnętrza są  idealne dla nowoczesnych mieszkań. Pięknie się prezentują i mają pozytywne oddziaływanie.

Moda na szare sypialnie

Szarość jest znakomitym wyborem do sypialni. To kolor spokojny, który wycisza i pomaga osiągnąć stan relaksu. Szary wystrój sypialni czyni ją elegancką. Barwa ta dobrze komponuje się z wnętrzami klasycznymi i nowoczesnymi. Można ją wybrać jako dominującą przy różnych stylach aranżacji. To wszystko sprawiło, że szara sypialnia to moda, która szybko się przyjęła. Wnętrza w tym kolorze potrafią urzekać swoim pięknem. Trzeba zadbać o każdy detal w aranżacji. Wzbogacić sypialnię o kilka niebanalnych czy uroczych mebli lub przedmiotów. Jeszcze szczypta luksusu i jest piękne i odprężające wnętrze.

Inne kolory w szarej sypialni

Dominująca szarość to ryzykowny wybór w przypadku osób łatwo wpadających w przygnębienie. Im potrzebne są żywsze kolory. Jednak i na to jest rada. Trzeba się ograniczyć do jasnego odcienia szarości i dodać kolory, które ożywią aranżację. Idealne jest połączenie szarość i jasny róż. Takie szare wnętrza są eleganckie, spokojne i przyjazne. Jasna zieleń mocniej zmieni charakter aranżacji, ale też będzie idealnie, by się odprężyć. W sypialni zagości klimat ekologiczny. Więcej pogody zyska się także, jeśli wystrój sypialni zostanie wzbogacony o niebieskie akcenty. Można dodać trochę żółtych akcentów, by ocieplić nieco to wnętrze.

Sypialnia w szarym kolorze to pomysł nieodpowiedni jedynie dla tych osób, którym ten kolor jako dominujący się nie podoba. Jasny odcień szarości można uznać za kolor uniwersalny. Ciemny, szczególnie w dużej ilości, to dla wielu osób zbyt przygnębiający efekt. Osobom, które nie potrzebują kolorystycznego wzmocnienia, spodoba się szara sypialnia w różnych odcieniach tego koloru i w połączeniu z innymi neutralnymi barwami. To najbardziej wyciszająca aranżacja.

Artykuły

Remont jesienią i zimą – czy to dobry pomysł?
piątek, 23 sierpnia 2019

Remont jesienią i zimą – czy to dobry pomysł?

Porady dzięki, którym przeprowadzić zmiany w mieszkaniu w czasie zimnych miesięcy w roku. Przegląd najważniejszych kwestii z tym związanych
Duże czy małe miasto? W którym będzie się lepiej mieszkać?
wtorek, 20 sierpnia 2019

Duże czy małe miasto? W którym będzie się lepiej mieszkać?

Na co zwrócić uwagę przy wyborze miejsca do zamieszkania? Najważniejsze aspekty związane z dużymi i niewielkimi miejscowościami.
Najczęściej popełniane błędy przy urządzaniu łazienki
sobota, 17 sierpnia 2019

Najczęściej popełniane błędy przy urządzaniu łazienki

Sprawdź w jaki sposób nie aranżować łazienki. Spis błędów, których należy unikać

Pozostałe lokalizacje

Znajdziemy Ci wymarzone mieszkanie. Skontaktuj się z nami!

Szara sypialnia – piękna, ale czy dla każdego?
Ocena 4.77/5 na podstawie 45 Opinii.