Osiedle Nad Wisłokiem - DevelopRes
Szukaj mieszkania
Lokalizacja
Lokalizacje
Pokoje
Pokoje
Powierzchnia
Powierzchnia m2
-
20-40
40-60
60-80
80-150
Dodatkowe zalety
Dodatkowe zalety

Nad Wisłokiem, ul. Siemieńskiego, Rzeszów

Nad Wisłokiem - Siemieńskiego, Rzeszów
Nad Wisłokiem - Siemieńskiego, Rzeszów
Lokalizacja

Miejsce dla wszystkich, którzy nie lubią miejskiej szarości. Pełne zieleni i spokoju, położone bezpośrednio przy nadrzeczu Wisłoka, a jednocześnie tak niedaleko do centrum i szeregu atrakcyjnych miejsc, które ono oferuje.

Osiedle nad Wisłokiem znajduje się przy ulicy Siemieńskiego w Rzeszowie. Idealne dla osób, które ciężko pracują i potrzebują miejsca do odpoczynku i relaksu. Jednocześnie na tyle bliskie centrum (zaledwie 2 km), że pozwala aktywnie uczestniczyć w życiu Rzeszowa. Gwarantuje relaks w cichej i spokojnej dzielnicy, bez przymusu rezygnacji z wygód życia codziennego. Jeśli tego właśnie poszukujesz – chcesz odnaleźć miejsce będące kompromisem między ścisłym centrum miasta, a spokojem przedmieść – nasze osiedle jest idealnym miejscem, wprost stworzonym dla Ciebie.

Praktyczność lokalizacji to szybki dostęp w każdy, nawet najdalszy rejon miasta. Osiedle nad Wisłokiem położone jest niedaleko ważnych węzłów komunikacyjnych, dlatego stąd ekspresowo dostaniesz się m.in.: Lotnisko Jasionka (zaledwie w 8 minut samochodem), Autostrada A4 (dojazd w 6 minut), centrum miasta (dojazd w 3 minuty).

Osiedle nad Wisłokiem to jednak przede wszystkim atrakcyjne mieszkania z dużymi tarasami i przepięknym widokiem roztaczającym się na Wisłok. Kolejne, obecnie planowane budynki C i D zostały tak zaprojektowane, aby swoją bryłą "otwierały" się na rzekę, aby wszyscy mieszkańcy mogli w pełni korzystać z uroku tego miejsca.

więcej
Plan osiedla
Plan osiedla Nad Wisłokiem

Zalety lokalizacji
  • bezpośrednio nad rzeką Wisłok
  • zaciszne, ale blisko centrum
  • nowoczesna architektura

Galeria
Standardy wykończenia
DEWELOPERSKI
Osoby, które zdecydują się na kupno mieszkania o standardzie deweloperskim mają szansę na samodzielne urządzenie i wykreowanie przestrzeni według swoich preferencji. Otrzymują one mieszkanie z: betonową wylewką, oknami, drzwiami wejściowymi do mieszkania, tynkiem gipsowym na ścianach, parapetami wewnętrznymi i zewnętrznymi, włącznikami, kontaktami, instalacjami, wideodomofonem. itp.
DO ZAMIESZKANIA
W ofercie mamy GOTOWE mieszkania wykończone według autorskiego projektu naszej projektantki. Mogą Państwo zobaczyć efekt finalny, jeżeli zaś zdecydujecie się na zakup, od razu wprowadzić się do w pełni urządzonego mieszkania (umeblowanego wraz z AGD oraz udekorowanego). Mieszkanie jest urządzone według najnowszych trendów, wraz z dekoracjami tworzącymi niepowtarzalny klimat i charakter wnętrza.
POD KLUCZ
Wykończenie mieszkania w zakresie ścian, podłóg i wyposażenia łazienki. Dzięki tej usłudze oszczędzają Państwo swój czas i pieniądze. Wystarczy jedno spotkanie z naszym Projektantem, żeby za kilka tygodni móc cieszyć się nowocześnie wykończonym mieszkaniem. Każdy projekt jest indywidualny, starannie dopasowany pod potrzeby i budżet Klienta.
Dostępne układy mieszkań

Brak mieszkań w inwestycji

Pozostałe lokalizacje

Znajdziemy Ci wymarzone mieszkanie. Skontaktuj się z nami!