Osiedle Zawiszy Niska Zabudowa - DevelopRes
Szukaj mieszkania
Lokalizacja
Lokalizacje
Pokoje
Pokoje
Powierzchnia
Powierzchnia m2
-
20-40
40-60
60-80
80-150
Dodatkowe zalety
Dodatkowe zalety

Osiedle Zawiszy Niska Zabudowa, ul. Solidarności, Rzeszów

Osiedle Zawiszy Niska Zabudowa - Solidarności, Rzeszów
Osiedle Zawiszy Niska Zabudowa - Solidarności, Rzeszów
Lokalizacja

Po osiemnastu zrealizowanych budynkach na Osiedlu Zawiszy, przyszedł czas na następnych osiem, ale tym razem  w zupełnie nowej odsłonie. To niskie, kameralne, trzy piętrowe bloki o nieco innej stylistyce, ale spójnie nawiązujące do otoczenia.

Ten etap osiedla rozpościera się również na południu Rzeszowa, pomiędzy ul. Podkarpacką, a Przemysłową (zaledwie 2,5 km od centrum, tuż przy Politechnice Rzeszowskiej). Zlokalizowany został jednak nico na uboczu, w sąsiedztwie niskiej zabudowy domów jednorodzinnych, co uczyniło go tak atrakcyjnym dla jego mieszkańców.

Osiedle Zawiszy Niska Zabudowa łączy w sobie to co najlepsze, czyli jakość Osiedla Zawiszy kreowaną już od prawie 15 lat, z przyjazną, niemalże rodzinną atmosferą niskich budynków. Niewątpliwy "powiew świeżości" to urzekająca elewacja budynków o ciepłych, pastelowych kolorach z elegancką deską i dużymi przeszkleniami.

To niezwykle klimatyczne miejsce, jednocześnie położone na dużym, nowoczesnym osiedlu!

więcej
Plan osiedla
Plan osiedla Osiedle Zawiszy Niska Zabudowa

Zalety lokalizacji
  • niska zabudowa (3 piętra)
  • spokojne, w sąsiedztwie domów jednorodzionnych
  • w pełni urządzone osiedle

Galeria
Standardy wykończenia
DEWELOPERSKI
Osoby, które zdecydują się na kupno mieszkania o standardzie deweloperskim mają szansę na samodzielne urządzenie i wykreowanie przestrzeni według swoich preferencji. Otrzymują one mieszkanie z: betonową wylewką, oknami, drzwiami wejściowymi do mieszkania, tynkiem gipsowym na ścianach, parapetami wewnętrznymi i zewnętrznymi, włącznikami, kontaktami, instalacjami, wideodomofonem. itp.
DO ZAMIESZKANIA
W ofercie mamy GOTOWE mieszkania wykończone według autorskiego projektu naszej projektantki. Mogą Państwo zobaczyć efekt finalny, jeżeli zaś zdecydujecie się na zakup, od razu wprowadzić się do w pełni urządzonego mieszkania (umeblowanego wraz z AGD oraz udekorowanego). Mieszkanie jest urządzone według najnowszych trendów, wraz z dekoracjami tworzącymi niepowtarzalny klimat i charakter wnętrza.
POD KLUCZ
Wykończenie mieszkania w zakresie ścian, podłóg i wyposażenia łazienki. Dzięki tej usłudze oszczędzają Państwo swój czas i pieniądze. Wystarczy jedno spotkanie z naszym Projektantem, żeby za kilka tygodni móc cieszyć się nowocześnie wykończonym mieszkaniem. Każdy projekt jest indywidualny, starannie dopasowany pod potrzeby i budżet Klienta.
Dostępne układy mieszkań

Brak mieszkań w inwestycji

Pozostałe lokalizacje

Znajdziemy Ci wymarzone mieszkanie. Skontaktuj się z nami!