demo
Udostępnij:
23 listopada 2016

MDM - "NOWE ROZDANIE" - Kupując mieszkanie teraz, zyskasz nawet 70 tysięcy złotych

Decydując się na mieszkanie, które będzie gotowe w 2018 roku, możesz otrzymać od 20 do 70 tysięcy złotych rządowej dopłaty.

Rozdanie pieniędzy w ramach programu Mieszkanie Dla Młodych na 2017 rok skończy się szybko. Limity środków przyznanych na dopłaty przez państwo są ograniczone. Zyskają ci klienci, którzy umowy na zakup mieszkań podpiszą najszybciej. Podstawowym warunkiem jest nabycie lokalu, który będzie gotowy w 2018 roku. Na osiedlu SkyRes w Rzeszowie takich mieszkań będzie do wyboru bardzo dużo.

- Rozpoczęliśmy już budowę dwóch nowych budynków. Będą miały po 18 kondygnacji. Zaprojektowaliśmy w nich rozmaite mieszkania, od funkcjonalnych kawalerek, po przestronne apartamenty na najwyższych piętrach – mówi Bogusław Sobczyk, dyrektor marketingu w firmie DevelopRes, która buduje osiedle.   

Mieszkania powstają między ulicami Warszawską i Lubelską a aleją Wyzwolenia. Po sąsiedzku stoi już najnowocześniejszy w regionie biurowiec i podobnej wysokości budynek mieszkalny. Od strony ulicy Lubelskiej powstanie jeszcze jeden biurowiec.

- Taka zabudowa czyni nasze osiedle jednym z najnowocześniejszych w mieście. A jeśli dodamy do tego jeszcze znakomitą lokalizację, blisko centrum miasta, ale także z dogodnym dojazdem do lotniska i autostrady, klient otrzymuje znakomite miejsce do wygodnego mieszkania – mówi dyrektor Sobczyk.

Mieszkanie na osiedlu SkyRes można kupić z dopłatą od 20 do 70 tys. zł. Na wyższe dopłaty mogą liczyć rodziny z większą liczbą dzieci.

Zamów newsletter i dowiedz się więcej o naszych najnowszych inwestycjach

Znajdziesz w nim m.in. informacje dotyczące naszych osiedli, propozycje mieszkań dostosowanych do Twoich potrzeb oraz wiele cennych porad na temat zakupu mieszkania.

Developres - mieszkania w Rzeszowie

Jesteśmy solidnym deweloperem realizującym inwestycje mieszkaniowe zgodnie z nowoczesnymi standardami. Oferujemy sprzedaż nowych mieszkań gotowych i wykończonych pod klucz na Osiedlu Zawiszy w Rzeszowie (woj. podkarpackie). Jeśli poszukują Państwo taniego, lecz wygodnego mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji, serdecznie zapraszamy.

Informacje
NIP: 813 34 46 489
REGON: 180108657
KRS: 0000252339 Sąd Rejonowy w Rzeszowie Wydział XII Gospodarczy
KONTO: PEKAO S.A. 54 1240 4751 1111 0000 5514 6258
KAPITAŁ ZAKŁADOWY: 24.534.000.00 PLN