Zwycięstwo KS DevelopRes w Lidze Mistrzyń
Szukaj mieszkania
Lokalizacja
Lokalizacje
Pokoje
Pokoje
Powierzchnia
Powierzchnia m2
-
20-40
40-60
60-80
80-150
Dodatkowe zalety
Dodatkowe zalety
piątek, 10 listopada 2017

Kolejne zwycięstwo Developresu Skyres Rzeszów w Lidze Mistrzyń!

Kolejne zwycięstwo Developresu Skyres Rzeszów w Lidze Mistrzyń!

Developres Skyres Rzeszów pokonał słoweński zespół Nova KBM Branik Maribor. Podopieczne Lorenzo Micellego zwyciężyły 3:1, a  mecz rewanżowy odbędzie się w najbliższą  sobotę (11.11.2017r.) w Rzeszowie.

 

Spotkanie lepiej rozpoczęło się dla słoweńskiego zespołu. Wszystko za sprawą złego przyjęcia Sawickiej oraz problemów w defensywie Developresu. Dzięki temu gospodynie prowadziły 3:0. Rzeszowianki nie poddały się jednak i przy stanie 12:11 dla Mariboru rozpoczęły zaciętą walkę punkt za punkt (12:12, 15:15). W końcu udało im się doprowadzić do wyniku 22:20 dla naszej drużyny. Gospodynie doprowadziły jeszcze do wyrównania, ale ostatecznie to Developres wygrał partię 25:22.

 

W kolejnym secie na początku gra była wyrównana. Jednakże siatkarkom Develpresu udało się wypracować przewagę (2:6). Maribor walczył zawzięcie, ale rzeszowianki utrzymały swoje prowadzenie (14:10). W następnych akcjach jednak Agata Sawicka miała problemy z przyjęciem, co niestety doprowadziło do remisu (16:16). Ponownie trwała wyrównana walka, a wynik oscylował wokół remisu. Ostatecznie piłki setowej nie wykorzystała Blagojević, dzięki czemu zwycięstwo w tej partii należało do Mariboru (25:23).

 

Trzecią partię lepiej rozpoczęły siatkarki Developresu (2:0). Na odpowiedź gospodyń nie trzeba było jednak długo czekać. Andruszko wyrównała wynik spotkania (6:6). Następnie gospodynie zwiększyły swoje prowadzenie do 6 oczek (12:6).

Rzeszowianki goniły, aż w końcu prowadziły 21:20. Słoweńska ekipa odrobiła jednak straty (22:21. Na szczęście ostatnie słowo należało do Developresu. Rzeszowianki wygrały tę partie 25:23.

 

Od początku czwartej odsłony, żadna z drużyn nie chciała oddać pola gry przeciwniczkom. W końcówce było dość nerwowo, ale ostatecznie to rzeszowianki mogły cieszyć się ze zwycięstwa.

 

Nova KBM Branik Maribor – Developres SkyRes Rzeszów 1:3 (22:25, 25:23, 23:25, 22:25)

 

Więcej o meczu przeczytacie klikając w link poniżej:

https://developres24.pl/2017/11/08/lm-rzeszowianki-blizej-fazy-grupowej/

 

Artykuły

Rodzinny Kredyt Mieszkaniowy – Twoja Szansa na Własne M!
wtorek, 1 kwietnia 2025

Rodzinny Kredyt Mieszkaniowy – Twoja Szansa na Własne M!

Znalezienie wymarzonego mieszkania czy domu to jeden z największych życiowych celów dla wielu rodzin. Często jednak największą przeszkodą w drodze (...)
Bella Dolina - rozpoczynamy sprzedaż 4. etapu!
poniedziałek, 31 marca 2025

Bella Dolina - rozpoczynamy sprzedaż 4. etapu!

Ruszamy ze sprzedażą mieszkań w budynkach P11 i P12. Sprawdź naszą ofertę i znajdź swoje wymarzone mieszkanie.
Osiedle Leśna Wola - Idealne miejsce dla Twojej rodziny!
wtorek, 25 marca 2025

Osiedle Leśna Wola - Idealne miejsce dla Twojej rodziny!

Przedstawiamy Państwu nowoczesne i kameralne osiedle domów w zabudowie szeregowej i bliźniaczej, zlokalizowane w Głogowie Małopolskim przy ul. Wojska Polskiego.

Pozostałe lokalizacje

Znajdziemy Ci wymarzone mieszkanie. Skontaktuj się z nami!

Kolejne zwycięstwo Developresu Skyres Rzeszów w Lidze Mistrzyń!
Ocena 4.94/5 na podstawie 60 Opinii.