Domy Leśna Wola - Developres, bud. H
Szukaj mieszkania
Lokalizacja
Lokalizacje
Pokoje
Pokoje
Powierzchnia
Powierzchnia m2
-
20-40
40-60
60-80
80-150
Dodatkowe zalety
Dodatkowe zalety

Domy - Leśna Wola, ul. Wojska Polskiego- GŁOGÓW MŁP., Głogów Młp.

Domy - Leśna Wola - Wojska Polskiego- GŁOGÓW MŁP., Głogów Młp.
Budynek H widok osiedla
developres
dataarea dataarea dataarea dataarea dataarea dataarea
Wyszukiwarka 3d

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki 3d, dzieki której łatwo znajdziesz swoje mieszkanie.

Kolorami zostały oznaczone mieszkania:

mieszkanie wolne

mieszkanie sprzedane

Lokalizacja

Sąsiedztwo terenów zielonych, spokojna okolica z dala od zgiełku dużego miasta, niska zabudowa  – to właśnie w takich okolicznościach powstaje nowe osiedle Leśna Wola (ul. Wojska Polskiego) w Głogowie Małopolskim.

Nowa inwestycja jest odpowiedzią na potrzeby Klientów chcących zamieszkać w spokojnej dzielnicy, blisko natury, przy jednoczesnym zachowaniu komfortu dojazdu do centrum miasta. Odległość od Rzeszowa to zaledwie 14 km.

Realizowana inwestycja to kompleks domów w zabudowie szeregowej i bliźniaczej, a także dom wolnostojący. Jest to idealne miejsce dla osób ceniących kameralne osiedla. Łącznie w sprzedaży dostępnych będzie 47 nieruchomości.

Obecnie trwa budowa I etapu inwestycji, w którym to realizowany jest dom w zabudowie bliźniaczej oraz 6 segmentów mieszkalnych jednorodzinnych. Każdy z segmentów posiadał będzie około 130 m2 z jednostanowiskowym garażem w bryle budynku oraz miejscem postojowym na podjeździe. Ponadto inwestycja przewiduje 8 stanowisk parkingowych dla gości.

Każda z wybudowanych nieruchomości zostanie wyposażona w pompę ciepła oraz przyłącze do montażu paneli fotowoltaicznych. Dzięki temu mieszkańcy będą mogli oszczędzać na rachunkach za energię. Pompy ciepła są ekologiczne i wykorzystują energię z otoczenia, dzięki czemu nie emitują szkodliwych związków do atmosfery. Natomiast panele fotowoltaiczne pozwalają na wykorzystanie energii słonecznej do produkcji prądu, co również wpływa na zmniejszenie emisji zanieczyszczeń i kosztów energii elektrycznej.

Osiedle Leśna Wola to zielona okolica na wyciągnięcie ręki, a wszystko za sprawą sąsiedztwa obszarów zielonych, taki jak Rezerwat Przygody Bór Tajęcina, Rezerwat Przyrody Zabłocie, a także Puszcza Sandomierska, która jest objęta programem ochrony przyrody Natura 2000.

MAKIETA 3D OSIEDLA

Poznaj okolice, obejrzyj wnętrza, sprawdź jak może wyglądać Twój ogród! 

https://bit.ly/makieta-lesna-wola-developres 

LOKALIZACJA

- Rynek Głogowa Małopolskiego - 900 m

- Lidl/Biedronka -  1,5 km

- Pepco/Rossmann - 2,5 km

- Bór Tajęcina - 3,5 km

- Szkoła Podstawowa - 1,5 km

- Przedszkole - 1,8 km

- Port Lotniczy Jasionka - 9,5 km

- Rynek Rzeszowa - 14 km

 

 

 

więcej
Plan osiedla
Plan osiedla Domy - Leśna Wola


Galeria
Standardy wykończenia
DEWELOPERSKI
Osoby, które zdecydują się na kupno mieszkania o standardzie deweloperskim mają szansę na samodzielne urządzenie i wykreowanie przestrzeni według swoich preferencji. Otrzymują one mieszkanie z: betonową wylewką, oknami, drzwiami wejściowymi do mieszkania, tynkiem gipsowym na ścianach, parapetami wewnętrznymi i zewnętrznymi, włącznikami, kontaktami, instalacjami, wideodomofonem. itp.
DO ZAMIESZKANIA
W ofercie mamy GOTOWE mieszkania wykończone według autorskiego projektu naszej projektantki. Mogą Państwo zobaczyć efekt finalny, jeżeli zaś zdecydujecie się na zakup, od razu wprowadzić się do w pełni urządzonego mieszkania (umeblowanego wraz z AGD oraz udekorowanego). Mieszkanie jest urządzone według najnowszych trendów, wraz z dekoracjami tworzącymi niepowtarzalny klimat i charakter wnętrza.
POD KLUCZ
Wykończenie mieszkania w zakresie ścian, podłóg i wyposażenia łazienki. Dzięki tej usłudze oszczędzają Państwo swój czas i pieniądze. Wystarczy jedno spotkanie z naszym Projektantem, żeby za kilka tygodni móc cieszyć się nowocześnie wykończonym mieszkaniem. Każdy projekt jest indywidualny, starannie dopasowany pod potrzeby i budżet Klienta.
Dostępne układy mieszkań

Brak mieszkań w inwestycji

Pozostałe lokalizacje

Znajdziemy Ci wymarzone mieszkanie. Skontaktuj się z nami!