Lokal usługowy nr U1 na wynajem 148 m2. Osiedle Zawiszy
Szukaj mieszkania
Lokalizacja
Lokalizacje
Pokoje
Pokoje
Powierzchnia
Powierzchnia m2
-
20-40
40-60
60-80
80-150
Dodatkowe zalety
Dodatkowe zalety

Lokal usługowy nr U1 na wynajem 148 m2 Osiedle Zawiszy budynek C5, ul. Architektów 18

Termin oddania: 01/12/2015
Artur Rysz
Artur Rysz
Dyrektor ds. nieruchomości
Powierzchnia
148 m2
Ilość pomieszczeń
1
Piętro
0 z 7
Zestawienie powierzchni
Lokal użytkowy
148 m2


Plan piętra
Plan piętra
Informacje o lokalu

Oferujemy Państwu lokal usługowy na wynajem w jednej z najbardziej lubianych i dynamicznie rozwijających się dzielnic Rzeszowa - osiedlu Zawiszy.

Lokal mieści się na parterze w budynku C5 przy ul. Architektów 18. Wzdłuż ulicy znajdują się ogólnodostępne miejsca postojowe.

Lokal ma indywidualnie rozliczane wszystkie media: wodę, prąd oraz ciepło z sieci miejskiej.

 

Dobre zlokalizowanie własnego biznesu na dynamicznie rozwijającym się nowoczesnym osiedlu jest jednym z głównych czynników wpływających na długofalowy sukces!

Jesteś zainteresowany lokalem, zapraszamy do kontaktu:
Artur Rysz, tel. kom. +48 882 02 46 90

Lokalizacja

Dziś Osiedle Zawiszy to najnowocześniejsze osiedle mieszkaniowe w Rzeszowie. Realizowane od lat z ogromną konsekwencją gwarantuje swoim mieszkańcom niezwykle komfortową i przyjazną przestrzeń dla osób w każdym wieku.

Dowiedz się więcej o lokalizacji
więcej
Zalety lokalizacji
  • nowoczesne osiedle
  • komfortowe układy mieszkań
  • ostanie mieszkania

Galeria
Standardy wykończenia
DEWELOPERSKI
Osoby, które się zdecydują na kupno mieszkania o standardzie deweloperskim mają szansę na samodzielne urządzenie i wykreowanie przestrzeni wg swoich preferencji. Otrzymują one mieszkanie z: betonową wylewką, oknami, drzwiami wejściowymi do mieszkania, tynkiem gipsowym na ścianach, parapetami wew. i zew., włącznikami, kontaktami, instalacjami, videodomofonem. itp.
DO ZAMIESZKANIA
W ofercie mamy GOTOWE mieszkania wykończone według projektu autorskiego naszego projektanta. Mogą Państwo zobaczyć efekt finalny, jeżeli zaś zdecydujecie się na zakup od razu wprowadzić się do w pełni urządzonego mieszkania (umeblowane wraz z AGD oraz udekorowane). Mieszkanie jest urządzone według najnowszych trendów wraz z dekoracjami tworzącymi niepowtarzalny klimat i charakter wnętrza.
POD KLUCZ
Wykończenie mieszkania w zakresie ścian, podłóg i wyposażenia łazienki. Dzięki tej usłudze oszczędzają Państwo swój czas i pieniądze. Wystarczy jedno spotkanie z naszym Projektantem, żeby za kilka tygodni móc cieszyć się nowocześnie wykończonym mieszkaniem. Każdy projekt jest indywidualny, starannie dopasowany pod potrzeby i budżet Klienta.

Pozostałe lokalizacje

Lokal nr U1 na wynajem, Budynek C5 - 148 m2

Lokal usługowy nr U1 na wynajem 148 m2. Osiedle Zawiszy, Architektów, budynek C5, Rzeszów
Ocena 4.73/5 na podstawie 141 Opinii.