Wyszukaj mieszkanie w Rzeszowie
Szukaj mieszkania
Lokalizacja
Lokalizacje
Pokoje
Pokoje
Powierzchnia
Powierzchnia m2
-
20-40
40-60
60-80
80-150
Dodatkowe zalety
Dodatkowe zalety

Mieszkania

Sortuj wg:
Pokaż: elementów

Mieszkanie 68.58 m2

budynek P12
Mieszkanie 68.58 m2
Termin oddania
Sierpień 2026
Ilość pokoi
4
Cena lokalu
658 400 zł
Cena lokalu / m2
9 600 zł
Przypisane dodatki:
miejsce postojowe w garażu z miejscem na rowery nr 8 - 54 500 zł
Cena łączna
712 900 zł

Mieszkanie 46.56 m2

budynek P12
Mieszkanie 46.56 m2
Termin oddania
Sierpień 2026
Ilość pokoi
2
Cena lokalu
507 500 zł
Cena lokalu / m2
10 900 zł
Przypisane dodatki:
parking na zewnątrz budynku nr 126 - 18 500 zł
Cena łączna
526 000 zł

Mieszkanie 71.44 m2

budynek P12
Mieszkanie 71.44 m2
Termin oddania
Sierpień 2026
Ilość pokoi
4
Cena lokalu
671 100 zł
Cena lokalu / m2
9 394 zł
Przypisane dodatki:
miejsce postojowe w garażu z miejscem na rowery nr 19 - 54 500 zł
Cena łączna
725 600 zł

Mieszkanie 36.85 m2

budynek P12
Mieszkanie 36.85 m2
Termin oddania
Sierpień 2026
Ilość pokoi
2
Cena lokalu
434 800 zł
Cena lokalu / m2
11 799 zł
Przypisane dodatki:
parking na zewnątrz budynku nr 123 - 18 500 zł
Cena łączna
453 300 zł
1 2 3 4 5 6 7 8

Znajdziemy Ci wymarzone mieszkanie. Skontaktuj się z nami!