demo
Udostępnij:
12 września 2017

Wystrój wnętrz – wprowadź jesień do mieszkania

Nieubłaganie zbliża się niezbyt przez nas lubiana pora roku. Za oknem robi się coraz zimniej, szybciej zapada zmrok. Do tego wiatr i deszcze skutecznie odstraszają od wychodzenia na zewnątrz. To właśnie w tym czasie nasze mieszkanie staje się najlepszym miejscem do spędzania czasu. Warto więc je przygotować na tę porę roku.

Chociażby po to, aby stało się przyjaznym miejscem na długie i przede wszystkim zimne, jesienne wieczory. Zanim jednak gorsza część tej pory roku, to na zewnątrz zrobi się kolorowo. I to właśnie warto przenieść do mieszkania. Jesienne barwy ożywią poszczególne pomieszczenia, ale też stworzą przytulne miejsce.

Postaw na ciepłe kolory

Zwykle w przypadku porad dekoracyjnych związanych z jesienią, podaje się kilku rozwiązań. To między innymi czerwień i brąz. Dobrym pomysłem są też ciepłe odcienie żółci i pomarańczowego. Można zdecydować się na spore zmiany w mieszkaniu na jesień i wtedy te barwy mogą w nim dominować. Drugim i częściej wybieranym rozwiązaniem, są dodatki we wspominanych kolorach. Dzięki nim w bardzo prosty (i do tego tani) sposób wprowadzimy jesień do mieszkania.

Na jakie dodatki postawić?

Jedną z możliwości jest wybór roślin charakterystycznych dla tej pory roku. Pierwsze co się nasuwa to jarzębina. I to ona może nadać mieszkaniu jesiennego klimatu. Warto zastanowić się nad wyborem kolorowych wazonów (w barwach tej pory roku). Ożywią one mieszkanie.

Drugą rośliną, która równie często pojawia się w naszych domach w tej porze roku jest wrzos. Doniczki z nim (dobrym pomysłem będą ceramiczne) możemy ustawić chociażby na wszystkich oknach. Niektórzy od naturalnych kolorów wrzosów, wolą je w sztucznych barwach. Nadawanych przez pryskanie farbą. Dzięki temu można mieć w domu między innymi fuksję, róż, czy kolor pomarańczowy. To jednak rozwiązanie „mocno dyskusyjne”.

Oprócz tego stawiamy na dodatki w postaci poduszek, narzut i zasłon. Można też gdzieś umieścić swoje zdjęcia z ostatniego urlopu. Będzie co wspominać w zimowe wieczory:). Naczelną zasadą – i to nie tylko w tej porze roku – jest umiar. Zbyt dużo dodatków przytłoczy. I nie stworzymy przez to miejsca w którym chętnie przezimujemy.

Stwórzmy przyjazne mieszkanie

Zorganizujmy je odpowiednio. Jeśli oczywiście do tej pory tego nie zrobiliśmy. Dzięki temu będziemy mieli przyjazne miejsce w którym będzie się można schować przed jesienną słotą.

Co to właściwie znaczy: zorganizujmy? Przede wszystkim skupmy się na zmianach w przestrzeni, która nas otacza. Jeśli mieszkanie jest niewielkie, to musimy je wykorzystać do maksimum. Zwróćmy chociażby uwagę na to, czy podłogi „zaśmiecają” nam kable, przedłużacze. Postarajmy się je „okiełznać”. To zwiększa dostępną przestrzeń, a co za tym idzie i komfort.

Jesienną na pewno przyda się nastrój. Chociażby po to aby miło spędzać wieczory z książką. Przyda się więc ciepły koc, miękkie poduszki. Słowem wszystko to czego potrzebujemy, aby miło spędzić wieczór. To też tworzy przyjazne nam miejsce. I tak naprawdę już niewielkie zmiany wprowadzone teraz, jeszcze zanim na dobre zacznie się jesień, pozwolą nam bez większych problemów przetrwać do wiosny:).

Zamów newsletter i dowiedz się więcej o naszych najnowszych inwestycjach

Znajdziesz w nim m.in. informacje dotyczące naszych osiedli, propozycje mieszkań dostosowanych do Twoich potrzeb oraz wiele cennych porad na temat zakupu mieszkania.

Developres - mieszkania w Rzeszowie

Jesteśmy solidnym deweloperem realizującym inwestycje mieszkaniowe zgodnie z nowoczesnymi standardami. Oferujemy sprzedaż nowych mieszkań gotowych i wykończonych pod klucz na Osiedlu Zawiszy w Rzeszowie (woj. podkarpackie). Jeśli poszukują Państwo taniego, lecz wygodnego mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji, serdecznie zapraszamy.

Informacje
NIP: 813 34 46 489
REGON: 180108657
KRS: 0000252339 Sąd Rejonowy w Rzeszowie Wydział XII Gospodarczy
KONTO: PEKAO S.A. 54 1240 4751 1111 0000 5514 6258
KAPITAŁ ZAKŁADOWY: 24.534.000.00 PLN