Szukaj mieszkania
Lokalizacja
Lokalizacje
Pokoje
Pokoje
Powierzchnia
Powierzchnia m2
-
20-40
40-60
60-80
80-150
Dodatkowe zalety
Dodatkowe zalety

Kolory, które najlepiej sprawdzą się w sypialni

Kolory, które najlepiej sprawdzą się w sypialni

Sypialnia jest jednym z ważniejszych pomieszczeń w domu. To w niej spędzamy największą ilość czasu i od jej wystroju zależy jakość naszego snu.

Aranżacja sypilani w nowym mieszkaniu

Aby odpowiednio zaaranżować w niej wnętrze należy skupić się przede wszystkim na kolorach mających główny wpływ na nasze samopoczucie. Na pewno należy postawić na ciepłe tonacje, które dodadzą wnętrzu naturalności jak beże, czy delikatne brązy. Warto też wypełnić pomieszczenie kolorami sprzyjającymi relaksowi oraz budującymi intymny klimat, dlatego jedną ze ścian można pomalować na głęboki granat, ciepły róż lub zastanowić się nad odcieniami pastelowymi. Unikamy natomiast nadmiernej ilości ozdób, wywołują one wrażenie bałaganu i gromadzi się w nich kurz, który szkodliwie wpływa na nasz układ oddechowy podczas snu. Jeśli jednak już zdecydujemy się na dodatki, stawiajmy na drewno, które będzie świetnym odniesieniem do natury i nada oryginalny wygląd sypialni.

Jasna sypialnia

Żeby nasza sypialnia zyskała więcej światła powieśmy na jednej ze ścian lustro, które odbijając promienie słoneczne dodatkowo rozświetli pomieszczenie. Wspominając o świetle, stosujemy lampy o klasycznym kształcie i żarówki o ciepłej barwie w odcieniach żółci. Oprócz głównej lampy zadbajmy także o dodatkowe źródło światła czyli małe lampki nocne. Dla osób, które lubią eksperymentować z kolorami świetnym rozwiązaniem w sypialni będą ciemniejsze kolory farb o głębokiej barwie, które wprowadzą nas w odpowiedni nastrój i nadadzą modny efekt w pomieszczeniu. Nie należy zapominać również o kolorystyce pościeli, która również powinna być w ciepłych tonacjach i wykonana z naturalnych materiałów aby jak najkorzystniej wpływać na nasze zdrowie podczas snu.

Artykuły

Remont jesienią i zimą – czy to dobry pomysł?
piątek, 23 sierpnia 2019

Remont jesienią i zimą – czy to dobry pomysł?

Porady dzięki, którym przeprowadzić zmiany w mieszkaniu w czasie zimnych miesięcy w roku. Przegląd najważniejszych kwestii z tym związanych
Duże czy małe miasto? W którym będzie się lepiej mieszkać?
wtorek, 20 sierpnia 2019

Duże czy małe miasto? W którym będzie się lepiej mieszkać?

Na co zwrócić uwagę przy wyborze miejsca do zamieszkania? Najważniejsze aspekty związane z dużymi i niewielkimi miejscowościami.
Najczęściej popełniane błędy przy urządzaniu łazienki
sobota, 17 sierpnia 2019

Najczęściej popełniane błędy przy urządzaniu łazienki

Sprawdź w jaki sposób nie aranżować łazienki. Spis błędów, których należy unikać

Pozostałe lokalizacje

Znajdziemy Ci wymarzone mieszkanie. Skontaktuj się z nami!

Kolory, które najlepiej sprawdzą się w sypialni
Ocena 4.72/5 na podstawie 180 Opinii.