Lokal usługowy nr 1 U 262,61 m2. Paderewskiego Park, Paderewskiego, budynek A, Rzeszów
Szukaj mieszkania
Lokalizacja
Lokalizacje
Pokoje
Pokoje
Powierzchnia
Powierzchnia m2
-
20-40
40-60
60-80
80-150
Dodatkowe zalety
Dodatkowe zalety

Lokal usługowy nr 1 U 262,61 m2 Paderewskiego Park budynek A, ul. Paderewskiego 43b

Termin oddania: 30/09/2021
Artur Rysz
Artur Rysz
Dyrektor ds. nieruchomości
Powierzchnia
262,61 m2
Ilość pomieszczeń
1
Piętro
0 z 10
Zestawienie powierzchni
Lokal użytkowy
207,29 m2
Pokój socjalny
52,83 m2
WC
2,49 m2


Plan piętra
Plan piętra
Informacje o lokalu

Oferujemy państwu lokale usługowe w jednej z najbardziej lubianych i dynamicznie rozwijających się dzielnic Rzeszowa. Paderewskiego Park stworzy kompleks trzech 10-piętrowych budynków w nowoczesnej architekturze.

Lokal będzie mieścił się na parterze, w budynku A znajdującym się bezpośrednio przy głównym wjeździe na osiedle, od ulicy Paderewskiego. Wzdłuż ulicy przewidziane są ogólnodostępne miejsca postojowe, zaś budynki będą przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Lokal będzie miał indywidualnie rozliczane wszystkie media: wodę, prąd oraz ciepło z sieci miejskiej, zaś wnętrze w stanie deweloperskim dają ogromną dowolność aranżacji.

 

Dobre zlokalizowanie własnego biznesu na dynamicznie rozwijającym się nowoczesnym osiedlu jest jednym z głównych czynników wpływających na długofalowy sukces!

Jesteś zainteresowany lokalem, zapraszamy do kontaktu:
Artur Rysz, tel. kom. +48 882 02 46 90

Lokalizacja

Paderewskiego Park to inwestycja położona w bardzo popularnej i dynamicznie rozwijającej się dziś dzielnicy Rzeszowa.  Jest wprost idealna dla osób ceniących sobie dostęp do rozwiniętej infrastruktury miasta, chcących równocześnie pozostawać w otoczeniu zieleni i sąsiedztwie starego parku. Oferujemy bogaty wachlarz metraży i układów od 27 do 77 m2. Komfortu dopełnią balkony i widokowe tarasy, jak również miejsca postojowe w garażu oraz w cenie każdego mieszkania komórki lokatorskie.

Dowiedz się więcej o lokalizacji
więcej
Zalety lokalizacji
  • spokojna, zielona okolica
  • tuż przy parku
  • pełna infrastruktura osiedla

Galeria
Standardy wykończenia
DEWELOPERSKI
Osoby, które się zdecydują na kupno mieszkania o standardzie deweloperskim mają szansę na samodzielne urządzenie i wykreowanie przestrzeni wg swoich preferencji. Otrzymują one mieszkanie z: betonową wylewką, oknami, drzwiami wejściowymi do mieszkania, tynkiem gipsowym na ścianach, parapetami wew. i zew., włącznikami, kontaktami, instalacjami, videodomofonem. itp.
DO ZAMIESZKANIA
W ofercie mamy GOTOWE mieszkania wykończone według projektu autorskiego naszego projektanta. Mogą Państwo zobaczyć efekt finalny, jeżeli zaś zdecydujecie się na zakup od razu wprowadzić się do w pełni urządzonego mieszkania (umeblowane wraz z AGD oraz udekorowane). Mieszkanie jest urządzone według najnowszych trendów wraz z dekoracjami tworzącymi niepowtarzalny klimat i charakter wnętrza.
POD KLUCZ
Wykończenie mieszkania w zakresie ścian, podłóg i wyposażenia łazienki. Dzięki tej usłudze oszczędzają Państwo swój czas i pieniądze. Wystarczy jedno spotkanie z naszym Projektantem, żeby za kilka tygodni móc cieszyć się nowocześnie wykończonym mieszkaniem. Każdy projekt jest indywidualny, starannie dopasowany pod potrzeby i budżet Klienta.

Pozostałe lokalizacje

Lokal nr 1 U, Budynek A - 262,61 m2

Lokal usługowy nr 1 U 262,61 m2. Paderewskiego Park, Paderewskiego, budynek A, Rzeszów
Ocena 4.86/5 na podstawie 251 Opinii.