demo
Udostępnij:
20 września 2017

VII Piknik Rodzinny na Osiedlu Zawiszy już za nami

VII Piknik Rodzinny na Osiedlu Zawiszy już za nami. Ogromnie cieszymy się, że byliście Państwo z nami. Pogoda była nieco kapryśna, dlatego tym bardziej doceniamy Państwa obecność.
EuroBungee, dmuchana zjeżdzalnia oraz piłkarska bramka celnościowa były atrakcjami, które cieszyły się największym zainteresowaniem.
Dodatkowo jak co roku można było spróbować smacznej karkówki i kiełbaski, a dla najmłodszych mieszkańców przygotowane było stoisko z popcornem i watą cukrową
Po raz kolejny organizowany był również konkurs, w którm główną nagrodą był telewizor 55". Zadanie było niełatwe, bo tym razem mieszkańcy układali puzzle z osiedlem, którego budowę dopiero rozpoczynamy, czyli  Bella Dolina.
Najszybciej z zadaniem poradził sobie zespół Państwa Jolanty i Michała z Architektów 8 i do nich trafiła główna nagroda.
Kolejne miejsca i nagrody finansowe zostały przyznane Państwu Karolinie i Jakubowi z Architektów 12 oraz Panu Grzegorzowi z Architektów 3.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za wspólnie spędzoną sobotę jednocześnie zapraszając do udziału w pikniku już za rok.

Zamów newsletter i dowiedz się więcej o naszych najnowszych inwestycjach

Znajdziesz w nim m.in. informacje dotyczące naszych osiedli, propozycje mieszkań dostosowanych do Twoich potrzeb oraz wiele cennych porad na temat zakupu mieszkania.

Developres - mieszkania w Rzeszowie

Jesteśmy solidnym deweloperem realizującym inwestycje mieszkaniowe zgodnie z nowoczesnymi standardami. Oferujemy sprzedaż nowych mieszkań gotowych i wykończonych pod klucz na Osiedlu Zawiszy w Rzeszowie (woj. podkarpackie). Jeśli poszukują Państwo taniego, lecz wygodnego mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji, serdecznie zapraszamy.

Informacje
NIP: 813 34 46 489
REGON: 180108657
KRS: 0000252339 Sąd Rejonowy w Rzeszowie Wydział XII Gospodarczy
KONTO: PEKAO S.A. 54 1240 4751 1111 0000 5514 6258
KAPITAŁ ZAKŁADOWY: 24.534.000.00 PLN