demo
Udostępnij:
29 listopada 2017

Siatkarki Developresu ponownie górą

Siatkarki Developresu ponownie górą!

 

Dobra passa siatkarek Developresu Skyres Rzeszów nadal trwa.  Siatkarki rzeszowskiej drużyny wygrały z MKS Dąbrową Górniczą 3:1.

 

Spotkanie lepiej rozpoczęły gospodynie. Najpierw Helene Rousseaux przestrzeliła z lewego skrzydła, a potem na swoim koncie zanotowała asa serwisowego Patrycja Polak (2:0). Następnie Dąbrowianki popełniły kilka błędów, co Developres doskonale wykorzystał i było już 3:3. Zacięta walka trwała po obu stronach siatki. Z każdą kolejną minutą Rzeszowianki grały coraz lepiej i objęły już pięciopunktowe prowadzenie (6:11). Gospodynie wkładały dużo poświecenia w grę, ale górą ostatecznie były siatkarki Developresu. Dzięki świetnej grze wciąż powiększały swoją przewagę i ostatecznie inauguracyjna partia zakończyła się zwycięstwem rzeszowianek 25:18.

 

Drugi set rozpoczął się od wyrównanej walki. Potem długą akcję zakończyła Lipska z lewego skrzydła, a asem serwisowym popisała się Purchatova (3:1). Po raz pierwszy w czasie tego spotkania prowadzenie objęły gospodynie. Nie trwało to jednak zbyt długo. Najpierw Rousseaux skutecznie zaatakowała z lewego skrzydła, a potem zdobyła punkt niespodziewaną kiwką (4:4). Niestety gospodynie ponownie wyszły na prowadzenie. Rzeszowianki musiały walczyć o każdy punkt. Robiły co tylko mogły, aby zbliżyć się do dąbrowianek. Kaczorowska popisała się atakiem, który okazał się za mocny dla gospodyń i udało się zmniejszyć ich przewagę. Niestety ostatecznie  to dąbrowianki zwyciężyły 25:22.

 

Trzecią odsłonę od asów serwisowych rozpoczęła Klaudia Kaczorowska (0:2). Potem Rousseaux zaatakowała w antenkę i pierwszy punkt w tym secie powędrował na konto MKS Dąbrowy Górniczej (1:2). Siatkarkom Developresu udało się wypracować kliku punktową przewagę. Dąbrowianki  jednak konsekwentnie grały, przybliżając się do przyjezdnych. Ostatecznie gospodynie musiały uznać wyższość rzeszowianek. Siatkarki Developresu zwyciężyły dość wysoko, bo 25:14.

 

Czwarty set to wyrównana gra obu zespołów. Na szczęście to Developres okazał się lepszy, wygrywając 25:22 i w całym spotkaniu 3:1.

 

MKS Dąbrowa Górnicza – Developres SkyRes Rzeszów 1:3 (18:25, 25:22, 14:25, 22:25)

MKS: Dreczka, Martiniuc, Trivunović, Purchartova, Michalewicz, Polak, Drabek (libero) oraz Lipska, Baidiuk, Tobiasz, Ciesiulewicz

Developres: Ptak, Kaczmar, Rousseaux, Kaczorowska, Helić, Żabińska, Sawicka (libero) oraz Gajewska, Andruszko, Żak

 

MVP: Adela Helić

 

 

Pełna relacja z meczu: http://developres24.pl/2017/11/28/kolejne-punkty-trafiaja-do-rzeszowa/

Zamów newsletter i dowiedz się więcej o naszych najnowszych inwestycjach

Znajdziesz w nim m.in. informacje dotyczące naszych osiedli, propozycje mieszkań dostosowanych do Twoich potrzeb oraz wiele cennych porad na temat zakupu mieszkania.

Developres - mieszkania w Rzeszowie

Jesteśmy solidnym deweloperem realizującym inwestycje mieszkaniowe zgodnie z nowoczesnymi standardami. Oferujemy sprzedaż nowych mieszkań gotowych i wykończonych pod klucz na Osiedlu Zawiszy w Rzeszowie (woj. podkarpackie). Jeśli poszukują Państwo taniego, lecz wygodnego mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji, serdecznie zapraszamy.

Informacje
NIP: 813 34 46 489
REGON: 180108657
KRS: 0000252339 Sąd Rejonowy w Rzeszowie Wydział XII Gospodarczy
KONTO: PEKAO S.A. 54 1240 4751 1111 0000 5514 6258
KAPITAŁ ZAKŁADOWY: 24.534.000.00 PLN