Praca zdalna firmy DevelopRes
Szukaj mieszkania
Lokalizacja
Lokalizacje
Pokoje
Pokoje
Powierzchnia
Powierzchnia m2
-
20-40
40-60
60-80
80-150
Dodatkowe zalety
Dodatkowe zalety
wtorek, 7 kwietnia 2020

DevelopRes pracuje zdalnie

DevelopRes pracuje zdalnie

W związku ze stanem epidemii na terenie Polski, w trosce o bezpieczeństwo naszych pracowników i klientów, jakiś czas temu podjęliśmy decyzję o tym, by zapewnić ciągłość pracy i kontakt z nami w sposób zdalny. Co z tego wynika? Jak bardzo zmieni się –  oczywiście jedynie czasowo – forma prowadzenia sprzedaży w naszym biurze? Wszelkie informacje poniżej.

 

Koronawirus – najważniejsze informacje. Gdzie ich szukać?

Codzienne podawane są nowe wiadomości na temat przebiegu epidemii. Pojawiają się również nowe obostrzenia w codziennym życiu. I to na nich chcielibyśmy się w tym momencie skupić. I poprosić Was – zostańcie w domu. Od 1 kwietnia (a część tych przepisów weszła w życie 2 kwietnia) obowiązuje szereg nowych zaleceń, a także zasad, których powinniśmy przestrzegać.

 

Obostrzenia związane z epidemią Koronawirusa w Polsce:

  • obowiązek utrzymania min. 2-metrowej odległości między pieszymi,
  • ograniczenie możliwości korzystania z parków, plaż, bulwarów itd. Ograniczenie możliwości korzystania z rowerów miejskich,
  • dzieci i osoby młode (poniżej 18 roku życia) na zewnątrz mogą przebywać tylko z rodzicami, lub opiekunem prawnym,
  • ograniczenie liczby klientów w sklepach i punktach usługowych. 3 osoby na jedną kasę w sklepie. Na targu 3 na stoisku. W przypadku poczty – 2 osoby na okienko,
  • sklepy budowane będą zamknięte w weekendy,
  • salony urody, fryzjerzy itd. -  zostały zamknięte,
  • wprowadzono goodziny dla seniorów w sklepach (między 10 a 12 tylko osoby powyżej 65 roku życia mogą w nich przebywać i robić zakupy).

To najważniejsze, ale nie jedyne obostrzenia. Koniecznie zajrzyjcie na stronę Ministerstwa Zdrowia. Znajdziecie tam wszystkie  najważniejsze informacje (aktualizowane na bieżąco) na temat stanu epidemii i jej rozwoju w Polsce. Są tam również inne potrzebne w tym czasie informacje i aktualności.

 

Jak wygląda nasza praca w czasie stanu epidemii COVID-19?

Firmy obecnie starają się robić wszystko, aby w miarę możliwości – z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – zapewnić ciągłość pracy i dostępność swoich usług dla klientów. My jako Developres – również wprowadziliśmy pewne zmiany. W trosce o zdrowie Wasze i naszych pracowników, jednocześnie w jakim największym stopniu dając Wam możliwość korzystania z naszej oferty.

Biuro online

W związku z tym, że postanowiliśmy ograniczyć kontakt bezpośredni w biurze, zastąpiliśmy go innymi formami.

Po pierwsze, rozszerzyliśmy możliwości kontaktu zdalnego. Teraz możecie z nami porozmawiać na kilka sposobów. Możecie do nas zadzwonić w sposób „tradycyjny” na numer: 17 250 26 37, a w weekendy numer dyżurujący (informację na temat tego numeru podajemy w Aktualnościach na stronie oraz na naszym profilu Facebook). Możecie także zadzwonić bezpośrednio do wybranego pracownika Biura Sprzedaży – numery telefonów komórkowych można znaleźć w zakładce „Kontakt” na naszej stronie.

Ponadto, można do nas oczywiście wysłać maila na adres mieszkania@developres.pl. Odpowiadamy możliwie jak najszybciej.

Dodatkowo, rozszerzyliśmy kontakt o dwie nowe opcje. Od niedawna można skontaktować się z naszym Biurem Sprzedaży przy użyciu aplikacji Skype (to w pewnym stopniu przypomina to rozmowę u nas w biurze – odbywa się przy pomocy połączenia video lub po prostu głosowego) oraz za pomocą Messengera, wchodząc na naszą stronę i klikając w widżet w prawym dolnym rogu, czy też bezpośrednio przez Facebooka.

Informujemy Was na bieżąco

Na naszej stronie internetowej staramy się zamieszczać jak największą ilość informacji dotyczących istniejących osiedli, ale i nowych projektów. Bez wychodzenia z domu możecie zapoznać się z ofertą firmy DevelopRes. Obejrzeć plan mieszkania, a także je zarezerwować. Ale to nie wszystko.

Do każdego ogłoszenia dodana jest karta mieszkania. Możecie sobie ją ściągnąć i zapoznać się ze szczegółowymi informacjami na jego temat. Kolejne udogodnienie to wyszukiwarka mieszkań 3D. Zawiera ona informacje o danym naszym projekcie. Dostępna jest wizualizacja budynków. Zaznaczono na niej mieszkania wciąż wolne. Po naciśnięciu na nie, zostajecie przeniesieni do konkretnej oferty, z którą możecie się z szczegółowo zapoznać.

Dla osób zainteresowanych naszym projektem Paderewskiego Park przygotowaliśmy dodatkową niespodziankę - wirtualny spacer po mieszkaniach. Każde wolne mieszkanie możecie odwiedzić i zobaczyć jego przykładową aranżację. To pozwoli nieco lepiej zwizualizować sobie możliwości danego układu i pomoże w decyzji o rezerwacji. Wystarczy wejść na kartę dowolnego mieszkania i kliknąć guzik "Wirtulany spacer 3D"

Osoby zainteresowane powstającym budynkiem L4 na Osiedlu Skyres mogą skorzystać z widoku z budowy na żywo, dzięki zainstalowanej kamerze online. Można więc podglądać postępy w pracach. Oczywiście na bieżąco aktualizujemy wszelkie informacje dotyczące naszych wszystkich projektów. Zaglądajcie na stronę i nasz fanpage na Facebooku.

 

Kiedy tylko będzie możliwość, powrócimy do „normalnego” trybu pracy. Na razie jesteśmy do Waszej dyspozycji zdalnie w godzinach pracy między 8 a 17.

A tymczasem zostańcie w domu i trzymajcie się wprowadzonych obostrzeń. Życzymy Wam (i sobie) dużo zdrowia!

Artykuły

KS DevelopRes Rzeszów Wicemistrzem Polski!
poniedziałek, 26 kwietnia 2021

KS DevelopRes Rzeszów Wicemistrzem Polski!

Sezon 2020/2021 kończymy ze srebrnym medalem Tauron Ligi.
Raport zaawansowania prac - Nova Graniczna
poniedziałek, 12 kwietnia 2021

Raport zaawansowania prac - Nova Graniczna

Budynki G1, G2, G3 pięknie rosną, a postępy prac widać gołym okiem :)
Mamy FINAŁ! :)
środa, 7 kwietnia 2021

Mamy FINAŁ! :)

KS DevelopRes Rzeszów wygrał trzeci mecz półfinałowy PLAY-OFF z drużyną ŁKS Commercecon Łódź.

Pozostałe lokalizacje

Znajdziemy Ci wymarzone mieszkanie. Skontaktuj się z nami!

DevelopRes pracuje zdalnie
Ocena 4.93/5 na podstawie 104 Opinii.